Végéhez közeledik a program
Alapítványunk 2012 decemberében kapta az értesítést, hogy pályázata sikeres volt, és megvalósíthatja tervezett testvérvárosi programját, melynek címe „Megújuló energiák, megújuló kapcsolatok".

A program immár a végéhez közeledik. Honlapunkon megismerhetik a program minden egyes állomásának részleteit és megismerkedhetnek annak szakmai tartalmával is. A záró rendezvény 2014 szeptemberében lesz Kiskunmajsán. Ennek során a testvérvárosi delegációk érkezése után egy napos kiránduláson veszünk részt, melynek keretében megtekintjük a paksi atomerőművet és a pálhalmai biogáz üzemet. A program következő napján ellátogatunk Topolyára, megismerkedünk a szerbiai energetikai projektekkel. A záró konferencia ezt követően lesz szeptember 4-én, csütörtökön. A részletekről a későbbiekben tájékoztatjuk önöket.

Majsa Alapítvány